Meedias

Artikkel on siin

EKS "Aita" fb-is on siin

2016

Sügiskonverents „Elu supelsakste pealinnas“ (Terje Raudsepa, 17.oktoober 2016, aineühenduste veerus, Õpetajate Leht)
Sügiskonverents „Elu supelsakste pealinnas“ (Terje Raudsepa, 23.september 2016, aineühenduste veerus, Õpetajate Leht)
Sügiskonverents „Elu supelsakste pealinnas“ (Terje Raudsepa, 16.september 2016, aineühenduste veerus, Õpetajate Leht)
Suvekursus „Traditsioon ja innovatsioon“ (Terje Raudsepa, 13.mai 2016, aineühenduste veerus, Õpetajate Leht)
Suvekursus „Traditsioon ja innovatsioon“ (Terje Raudsepa, 6.mai 2016, aineühenduste veerus, Õpetajate Leht)
„Noor käsitöömeister 2016“ näituse reklaam (Kristi Teder, 4.märts 2016, aineühenduste veerus, Õpetajate Leht)

2015
AINEKUU: Mitmekesine käsitöötund annab praktilised oskused ja ergutab loovust 20.november 2015 (meie seltsi liikme Eve Oro tegemistest)
Tehnoloogia areng mõjutab ka käsitööõpetust 18.november 2015 (meie seltsi liikme Saima Tõigast tegemistest)
„Loovus ja disain tehnoloogiavaldkonnas“ (Terje Raudsepa, Võrgustikutöö Uudiskiri nr 28)
"Käsitööõpetjate seltsi suvelaagri näitus" 2.juuli 2015 Lääne Elu
"Ligi 130 tööõpetuse õpetajat ja käsitööõpetajat kohtuvad Haapsalus" 28.juuni 2015 Läänlane
„Õpetajate suvekoolide välimääraja 2015” 29.mai 2015 Õpetajate Leht
Suvekursuse „Loovus ja disain tehnoloogiavaldkonas” reklaam (Terje Raudsepa, mai 2015, aineühenduste veerus, Õpetajate Leht)
Suvekursus „Loovus ja disain tehnoloogiavaldkonnas“ (Terje Raudsepa, Võrgustikutöö Uudiskiri nr 26)
„Käsitöö ja kodunduse tund põhikooli õppekavas pole mõeldud ainult tüdrukutele” (Kristi Teder, Võrgustikutöö Uudiskiri nr 26)
Vikerraadios 9.03.2015 kell 19.05 esmaspäevane Reporteritund poiste ja tüdrukute tööõpetusest. Kas noored saavad meie põhikoolide käsitöö-, kodundus- ning tehnoloogiatundides selgeks elus vajaminevad oskused? Kas poisid oskavad põhikooli lõpus süüa teha või oma ülikonnapükse viikida? Kas tüdrukud saavad selgeks, kuidas haamrit ja kruvikeerajat käes hoida või mida teha, kui pesumasina veefilter on umbes? Stuudios on Haridus- ja Teadusministeeriumi üldharidusosakonna peaekspert Kersti Kivirüüt, Eesti Tööõpetajate Seltsi juht, Ristiku Põhikooli töö- ja tehnoloogiaõpetaja Jürgo Nooni ning Sihtasutuse Innove peaspetsialist Inge Raudsepp. Stuudiojutu vahele kõlavad arvamused ühelt lapsevanemalt, Tallinna 21. Kooli õpilastelt ning sama kooli tehnoloogiaõpetajalt Mart Soobikult. Saatejuht on Arp Müller.
„Tüdrukud puurima, poisid õmblema” (Õhtuleht)
„Oma kätega tehtu on ainulaadne“ (Kristi Teder, Võrgustikutöö Uudiskiri nr 25)
„Noor käsitöömeister 2014“ näituse reklaam (Terje Raudsepa, 16.jaanuar 2015, aineühenduste veerus, Õpetajate Leht)

2014
3.11.2014 toimus käsitööõpetajatele mõeldud veebiseminar “Käsitööõpetajatele erinevatest veebikogukondadest”. Teemadeks olid erinevad veebikeskkonnad, kust käsitööõpetaja leiab ideid ja mustreid, lähemalt uuriti Pinteresti keskkonda. Lisaks rääkis Terje Raudsepa, Eesti Käsitööõpetajate Selts „Aita” esinaine, äsja 25. sünnipäeva tähistanud seltsi tegemistest. Veebiseminaril oli 63 osalejat.
Täna toimub käsitööteemaline veebinar! Koolielu 30. oktoober 2014
„Aita” aastapäevapidu Helsingi Ülikoolis (Terje Raudsepa, Võrgustikutöö Uudiskiri nr 24)
„Seltsis segasem, hulgas hubasem” (Terje Raudsepa, Võrgustikutöö Uudiskiri nr 24)
„Eesti Käsitööõpetajate Seltsil on põhjust pidu pidada” (Kristi Teder, Võrgustikutöö Uudiskiri nr 23)