Eestseisus

Eestseisus on piirkonna juhtidest koosnev seltsi juhtorgan, mis juhib seltsi tegevust üldkoosolekute vahelisel perioodil. Eestseisusega saad kiiresti ühendust kirjutades eestseisuse liikmete listi ekos@lists.oesel.ee

Piirkonnad on 15 maakonda ja Tallinn, Tartu.

Juhatuse esimees: Saima Tõigast, Pärnumaa, saima.toigast@gmail.com

Juhatuse liige: Lisete Lige, Tallinn ja Harjumaa, lisetelige@gmail.com 

Juhatuse liige: Keirin Ritval, Tartumaa, keirin.ritval@gmail.com 

 

  • Kristi Teder        Järvamaa             tederkristi@gmail.com
  • Terje RaudsepaRaplamaa             terje.raudsepa@vesiroos.edu.ee
  • Inna Tolsa         Ida-Virumaa         itolsa@gmail.com
  • Maris Prii           Jõgevamaa           Maris.prii@jpk.edu.ee
  • Tiia Kütt             Saaremaa             tiiakutt@hot.ee
  • Siiri Reimann    Läänemaa            siiri.reimann@gmail.com
  • Sirje Rohtla       Tallinn                   sirjer@colleduc.ee
  • Liivi Orav           Valgamaa             liivi.orav@mail.ee
  • Ragna Meeliste Võrumaa              ragna.meeliste@gmail.com
  • Katrin Ots          Viljandimaa         katrinots8@gmail.com 
  • Merike Tamm    Põlvamaa            mercatamm@gmail.com
  • Siret Lahemaa  Hiiumaa                siretlahemaa@gmail.com
  • Kadi Inno           Lääne-Virumaa   kadinno@gmail.com
  • Merike Hirsnik  Tartumaa             merike.hirsnik@variku.tartu.ee
  • Kairi Kotkas       Tartu                     kairi.kotkas@gmail.com