Suvekursus 2015, Haapsalus

Eesti   Käsitööõpetajate Seltsi „Aita” ja Eesti Tööõpetajate Seltsi  suvekursus

Loovus ja disain tehnoloogiavaldkonnas

Haapsalus 29.juuni-1. juulil 2015. a.

Suvekursuse eesmärgid:

1.Toetada kahe aineühenduse, EKS „Aita” ja Eesti Tööõpetajate Selts, tegevuse kaudu tehnoloogiavaldkonna õpetajate ainealast tegevust ja omavahelist koostööd.

2. Õppida hindama uudseid ja isikupäraseid lahendusi ning märkama toodete disaini funktsionaalsust ja seoseid kunstiloomingu ning rahvuskultuuri traditsioonidega.

3. Erinevate esemete kavandamine ja disainimine ning nende valmistamine.

4. Teadvustada vajadust teha mõistlikke erialavalikuid.

5. Leida ja arendada ideid uue õppekava järgi vahetustundide läbiviimiseks.

6. Jagada kogemusi teiste praktiseerivate õpetajatega.

7. Erinevad võimalused end loominguliselt väljendada.

8. Teha reklaami aineliitudele, Eesti Käsitööõpetajate Seltsi ja ETS lahtised üldkoosolekud, propageerida  ühistegevust, võtta ühendustesse  vastu uusi liikmeid.

Suvepäevade programmis on:

*Tutvumine Haapsalu Kutsehariduskeskusega - Marju Heldema.

Üldhariduskooli õpetaja peaks olema kursis õppimisvõimalustega kutsehariduses, et vajadusel toetada põhikooli lõpetajaid kutsevaliku tegemisel. Tutvutakse Haapsalu Kutsehariduskeskuses õpetatavate erialadega ning elamis-ja vaba aja veetmise võimalustega koolis.

*Tutvumine Haapsalu Põhikooliga - direktor Anne Mahoni

*Tutvumine Haapsalu Pitsikesusega  - Pitsikeskuse juhataja, Haapsalu Käsitööseltsi juhataja Mirje Sims. Õpetaja saab tutvuda Pitsikeskuse muuseumi, pitsikudumise ajalooga ning kogemuse ja konkreetse teadmise Haapsalu salli kudumisest, mida on hea hiljem tunnis kasutada.

*Töötoad Haapsalu Põhikoolis, Haapsalu Viigi Kooli, Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledzis, Haapsalu Kutsehariduskeskuses ja Haapsalu Pitsikeksuses.  Võimalus osaleda kuni kahes erinevas  töötoas: puitesemete kirjamine, intarsia, restaureerimine, Kuidas leiutada head disaini?, nahatööd, soomlaste töötoad, Haapsalu sall, kolmnurkne Mustjala leekrätt, Lihula lilltikandis lahttasku, Märkmiku köitmine, Nadja tordid, Eesti koekirjalised sõrmkindada, lõngade värvimine taimedega...

*Eesti Käsitööõpetajate Selts „Aita“ ja Eesti Tööõpetajate Seltsi eestseisuste nõupidamised ja üldkoosolekud.

OSALUSTASU ööbimisega  95€, ööbimiseta 75 €, auliige, mittetöötav pensionär ja laps 50€ Suvekursusele ja töötubadesse registreerimine internetipõhine alates 1.märts 2015

Arvete väljastamine alates 1.juunist 2015

Kontaktisikud:  Siiri Reimann See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telef. 53414777, Ülle Kübarsepp See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  53583062, Villu Baumann See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  53448106

Terje Raudsepa   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. telef. 5267293; Jürgo Nooni See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   tel 55694949

EKS „Aita“  ja ETS jätab endale õiguse teha muudatusi.

Turvakood
Värskenda