TikiTiigri õpilaskonkursi "Mäng" tulemused

Eelmisel neljapäeval, 9.mail, avalikustati 2012/2013 õppeaasta TikiTiigri õpilaskonkursi võitjad.

Õpilaskonkursi teemaks oli sel aastal „Mäng“. Hindamine toimus kahes vanusegrupis: nooremas vanusegrupis (IV-VI klass) ja vanemas vanusegrupis (VII-IX klass). Žürii liikmeteks olid: Sirli Kodres (Tallinna Inglise Kolledž), Rea Raidmaa (Ruffler OÜ), Anu Pink ja Merje Pors (Tiigrihüpe).

Töid saabus 29 koolist, kokku laekus 114 tööd.

Nooremas vanusegrupi võitjad:

I koht – Maria Kallau (5.klass, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool); Juhendaja Elje Lõhmus

II koht – Agate Tillmann (5.klass, Võru Kreutzwaldi Gümnaasium); Juhendaja Ragna Meeliste

III-IV koht – Greete Saareoks (6.klass, Jäneda kool); Juhendaja Malle Raunmägi

III-IV koht – Anna-Paulina Huttunen (6.klass, Valga Põhikool); Juhendaja Lii Luts

Vanema vanusegrupi võitjad:

I koht – Eliisa Lest  (9.klass, Jäneda Kool); Juhendaja Malle Raunmägi

II koht – Katarina Berman (7.klass, Paide Ühisgümnaasium) Juhendaja Kristi Teder

III koht – Marili Loorents (8.klass, Kilingi-Nõmme Gümnaasium); Juhendaja Saima Tõigast

Koolielu portaalis on avaldatud Sirli Kodrese (Tallinna Inglise Kolledž) ja Raili Kaubi (Kuressaare Gümnaasium) loodud metoodiline juhend, mis pakub ideid masintikandi kasutamiseks loovtöö tegemisel põhikooli III astmes ning annab näpunäiteid, kuidas töö läbi viia.

Juhendi leiate aadressilt: http://koolielu.ee/waramu/view/1-5ea5a40a-00f9-479e-8958-7a1af8beb5df

Parimate soovidega,

Karin Taalik